top of page

Hizalama / Rot & Balans Ayarları

Özel Fiyat

60 dakika

Hizalama / Rot & Balans Ayarları


Aracın direksiyonunun döndürülmesiyle aracın tekerinin de oy öne dönmesini sağlayan güç aktarım elemanına rot denir. Rot ayarının doğru yapılması ve boşluk olmaması güvenli sürüş ve aracın yolda kontrolü için çok önemlidir. Rot ayarı ile çok yakından ilişkili olan balans ayarı ise tekerleklerin birbiri ile olan açısal dengesini ifade eder. Rot ve Balans ayarının doğru açı ile hizalanması çok önemlidir.


YRN Garage güvenilir ve deneyimli araba ve oto tamir hizmetleri sunmaktadır. Çok üst düzey araba rot balans tamir ve bakım hizmetleri sunarak, aracınızın kesinlikle mükemmel bir performans göstermesini ve en yüksek seviyedeki keyfini çıkarmanızı sağlamaktadır.

​YRN Garage, tamir, bakım ve araç rot balansı hizmetleriyle müşterilerinin arabalarının performansını en üst seviyede tutmak için mükemmeliyetçi hizmet sunmaktadır. Güvenilir servisleri, profesyonel müşteri desteği ve uzman teknik ekibi ile YRN Garage, kaliteli bir araba ve otomobil hizmetiyle her zaman memnuniyetinizi garanti etmektedir.

Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
bottom of page